اشتراک زیبایی – ترانه عاشقی از سیاه

قطعا به اشتراک گذاشتن زیبایی باعث چند برابر شدن آن میشود. ترانه عاشقی با صدای بی نظیر سیاه! خواننده ای که تا دیروز نمیشناختمش

۸ comments on “اشتراک زیبایی – ترانه عاشقی از سیاه

 1. ممنون خیلی خوب بود
  منم امروز یکدفعه هوس این آهنگ را کردم
  https://www.4shared.com/file/157344246/3c2473df/kabutar.html

 2. محسن زنگویی گفت:

  بر خلاف اکثر خواننده های پاپ که متن ترانه هاشون جا به جایی عبارت های تکراری ترانه های یک دیگه و استفاده از عبارت های تکراری “دوستت دارم” ، “بی تو می میرم” و … هستند و در پاره ای از اوقات پیوستگی لازم را نیز ندارد (که به نظرم سبب شده اند زیبایی این عبارات از بین برود) ایشان از عبارت هایی استفاده کرده اند که هم پیوستگی دارند و هم زیبا و شنیدنشان لذت بخش است.
  بر خلاف دیگر خواننده ها که سعی می کنند با موسیقی ای تند و سریع خواندن و تکرار چندباره ی مصراع ها در شنونده هیجان ایجاد کنند (که در نهایت نیز شنونده موسیقی را می شنود و نه ترانه را) ایشان موسیقی و ترانه شان کاملا هماهنگ بوده و با بستن چشم ها در ترانه شون غرق شد. شنونده ناخودآگاه هیجان زده می شود.
  در عصری که بسیاری از خوانندگان را صرفاً یک “خواننده” می بینم و نه یک “ترانه خوان” که بتواند حس را منتقل کند، ایشان را یک “ترانه خوان” توانا می بینم.
  پی نوشت: من هیچگونه تخصصی در حوزه ی موسیقی ندارم. آنچه نوشتم صرفاً نظری شخصی و از یک منِ شنونده بود. همین و نه چیز دیگری.

  • امیر حسین گفت:

   چرت پرت نگو احمق تو کسی نیستی که درباره ی بقیه خاننده ها زر بزنی و نظر بدی هرکس هرجوری دلش بخواد میخونه من خودم طرف دار خانوم سیاه هستم ولی حتی تاحالا چون از موسیقی رپ خوشم نیوده به رپر های عزیزمون بی احترامی نکردم تو هم حق نداری زری از طرف بقیه شنونده هابزنی

 3. hassan گفت:

  با سلام امیر جان
  انتخاب هایتان همیشه لذت بخش و به جا است. بسیار لذت بردم از این ترانه و موسیقی.

 4. فوق العاده بود ممنون از شما

 5. آرزو گفت:

  آقای امیرحسین شما شعور لازم برای نظر دادن رو نداری.
  دوست عزیزمون با اینکه سر رشته ای از موسیقی نداشتن دیدگاهشون و نظرشون عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *