سمینار آنلاین بلاک چین ، بیت کوین و آینده پیش رو

Bitcoin

آکادمی تحول دیجیتال، در یک نوآوری جالب سمیناری آنلاین را در مورد بیت کوین و بلاک چین که این روزها با پرواز قیمت بیت کوین تبدیل به سوژه داغ این روزهای بازارهای مالی و تکنولوژی دنیا گردیده است برگزار خواهد کرد.
مدیر این آکادمی در مصاحبه با ما گفت: دیگر دوره آن گذشته است که برای برگزاری یک سمینار ، سالن بزرگی را اجاره کنیم، صدها نفر را از راههای دور و نزدیک گرد هم آوریم و بعد سعی در انتقال محتوی داشته باشیم.
امیر تقوی افزود: امروز با پلتفرمهای دیجیتال میتوان بهترین محتوای ممکن را به صورت آنلاین به مخاطب انتقال داده و به او این انتخاب را بدهیم که مطابق با شرایط زمانی و محیطی خود از محتوای سمینار استفاده کند. آکادمی تحول دیجیتال نیز با درک صحیح از امکانات موجود و نیازمندی مبرم جامعه به افزایش سطح آگاهی در مورد دنیای دیجیتال، با استفاده از نخبگان جهان در هر حوزه اقدام به برگزاری سمینارهای آنلاین در مورد موضوعات مختلف خواهد نمود.
او همچنین گفت: در روز ۱۸ دی ماه نخستین سمینار آنلاین این آکادمی با موضوع بیت کوین، بلاک چین و آینده پیش رو با شرکت مدیر بازرگانی BITPAY (بزرگترین شرکت تسهیل کننده معامله با بیت کوین در جهان) و به صورت رایگان برای اعضای آکادمی برگزار خواهد شد.
آقای سینگ به عنوان مدیر بازرگانی شرکت BITPAY که بزرگترین شرکت تسهیل کننده معامله با بیت کوین است در این سمینار به تببین دلایل بالا رفتن قیمت بیت کوین و نیز ترسیم افقهای جدیدی که با توسعه معاملات بر مبنای بیت کوین برای توسعه تجارت و رفاه مردم دنیا پدید خواهد آورد میپردازد.
همچنین امیر تقوی نیز به ترسیم مفاهیم بلاک چین و کاربردهای آن در زندگی دیجیتال خواهد پرداخت. (نقل از سایت آکادمی)

لینک ثبت نام رایگان

۱ دیدگاه در “سمینار آنلاین بلاک چین ، بیت کوین و آینده پیش رو

  1. سلام. من یه چندتا سوال دارم در مورد بیت کوین و بلاک چین. اگه لطف کنید یه ایمیل واسه ی من ارسال کنید که بپرسم ازتون. سوالام سطحی و ساده نیستن به درد دیسکاشن ها هم میخورن. تشکر فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *